برگزاري جلسه بسيج پايگاه مقاومت اداره كل ثبت احوال فارس در دهه فجر

Mehdi Dehghani

1396-11-18


جلسه بسيج پايگاه مقاومت اداره كل ثبت احوال فارس در تاريخ 96/11/18بمناسبت دهه فجر با حضور مدير كل و فرمانده پايگاه مقاومت ثبت احوال فارس  ‏، فرمانده حوزه بسيج ادارات كل استان فارس و اعضاي پايگاه در محل اداره كل برگزار گردید.

در ابتداي جلسه عليرضا انصاري مدیر کل و فرمانده پایگاه مقاومت اداره کل ثبت احوال فارس فرا رسیدن ایام الله دهه فجر؛ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهاي اسلامي، مقطع رهايي ملت ايران از ظلم و ستم، تولد دوباره اسلام اصیل، سی و نهمين سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب؛ حضرت امام خمینی(رضوان الله تعالی علیه) را تبریک و تهنیت عرض نمودند و بيان نمودند در ثبت احوال استان همکاران ما با روحیه جهادی و تفکر بسیجی ثابت کرده اند می توانند همراه و در کنار مردم باشند و واگذاری بخشی از خدمات به مردم یکی از گام‌هایی بوده که ثبت احوال استان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال برداشته است .

در ادامه  جلسه فرمانده حوزه بسيج ادارات كل استان فارس برادر ابراهيم جعفري ضمن عرض خیرمقدم و تبریک ایام الله دهه فجر به اعضا مطالبی رابیان نمودند.و گفتند دهه فجر فرصتی برای باز خوانی دستاوردهای انقلاب اسلامی و خدمات نظام اسلامی  مي باشد و بايد در برنامه های این ایام عوامل موثر در پیروزی نهضت شکوه مند انقلاب اسلامی تشریح شده تا موجب کسب آگاهی نسل جوان جامعه شود .

وی در ادامه گفت: ولایت فقیه و پشتوانه مردمی نظام را از عوامل مهم و اقتدار نظام اسلامی باید دانست . دشمنان و بدخواهان انقلاب نیز به این نکته واقف شده و همه برنامه های خود را متمرکز کرده اند و  افزود ایجاد فاصله بین ولایت فقیه و مردم از مهمترین اهداف دشمنان از تبلیغات موسوم و مخرب بوده و در این جهت همه اهرم های خود را به کار بسته اند.

در انتهاي  جلسه از اعضا فعال پايگاه مقاومت اداره كل با اهداء لوح تقدير و تشكر بعمل آمد.