برگزاری جلسه کارگروه صیانت از حقوق شهروندی و کمیته سلامت اداری در اداره کل ثبت احوال فارس

Mehdi Dehghani

1396-12-10


جلسه کارگروه صیانت از حقوق شهروندی و کمیته سلامت اداری  در اداره کل ثبت احوال فارس در روز چهارشنبه مورخه 96/12/9در محل اداره کل ثبت احوال فارس برگزار گردید.

علیرضا انصاری مدیر کل ثبت احوال فارس در این جلسه با اشاره به مبحث صیانت از حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع در ادارات دولتی اظهار داشت: تمامی امور در ثبت احوال استان باید بر پایه هدفی به نام افزایش رضایتمندی اربابان رجوع، تسهیل و تسریع در ارائه خدمات، تکریم و بها دادن هر چه بیشتر به شان و جایگاه مراجعه کننده‌گان باشد.

در ادامه ایشان مطالبی پیرامون راهکارهای احقاق حقوق شهروندی ، فرهنگ سازی و شناسایی و رفع موانع ومشکلات ارائه خدمت به مردم، انجام به روز فعالیت ها، احترام به مردم، و تهیه مستندات لازم بیان نمودند.

ایشان اظهار داشت: روان‌سازی قوانین و مقررات، فضاسازی مناسب برای ارباب رجوع و عمل به بندهای منشور اخلاقی سازمان و جلب رضایت مردم از جمله وظایف ستاد صیانت از حقوق شهروندی و همکاران است.

ایشان نسبت به اجرای دقیق قوانین و مقرارت بر اساس شرح وظابف سازمانی تاکید نمود و خواستار برخورد قانونی با متخلفین در حوزه خدمت رسانی به مردم در بازدید های دوره ای از ادارات با توجه به گزارش بازرسان شدند.

در همین راستا اعضای کارگروه ارتقاء سلامت اداری راهکارهای مبارزه و پیشگیری و مقابله با تخلفات و فساد و آموزش های لازم به همکاران به منظور جلوگیری از هرگونه تخلف را مورد بررسی و تبادل نظر قرار دادند.